Zdeněk Nemastil - Jaro na vsi

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Nemastil Zd. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

60108. Jaro na vsi
Dražba ukončena:27.05.2021 21:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč