Zdeněk Nemastil - Břízy v lese

Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole Zd. Nemastil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Signatura částečně poškozena.

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

305752. Břízy v lese
Dražba ukončena:05.08.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč