Zdeněk Nemastil - Břízky v krajině

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole Zd. Nemastil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

64908. Břízky v krajině
Dražba ukončena:29.09.2021 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč