Zdeněk Nemastil

64908. Břízky v krajině

popis: Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole Zd. Nemastil. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Zásmuky - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 22 hodin

konec dražby: 29.09.2021 20:29:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč