Zdena Burgetová - Květiny

Akvarel, 23x17 cm. Signováno vpravo dole Z. Burgetová. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1934
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používá litografii.

Zdena Burgetová
107965. Květiny
Dražba ukončena:27.12.2023 21:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč