Akvarel, 23x17 cm. Signováno vpravo dole Z. Burgetová. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 46 cm
o autorovi: 1934
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u prof. Boudy, Lidického a Endryse. Věnuje se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používá litografii.