Zdena Burgetová - Konvolut 3 grafických listů

Nejdelší strana: 31 cm

Litografie, od 23x17 cm po 17x12 cm. Všechny signovány tužkou. Volné listy.

o autorovi: 1934-2017
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u profesorů Boudy, Lidického a Endryse. Věnovala se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používala litografii.

127238. Konvolut 3 grafických listů
Dražba ukončena:27.10.2024 20:39:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč