Nejdelší strana: 31 cm
Litografie, od 23x17 cm po 17x12 cm. Všechny signovány tužkou. Volné listy.
o autorovi: 1934-2017
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u profesorů Boudy, Lidického a Endryse. Věnovala se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používala litografii.