Litografie, 11x8 cm a 12x9 cm. Signovány vpravo dole tužkou Z. Burgetová. Datovány. Číslovány. Pasparty, skla.
o autorovi: 1934-2017
Malířka, grafička. Studovala Pedagogickou fakultu UK u profesorů Boudy, Lidického a Endryse. Věnovala se volné grafice a kresbě, v technice nejčastěji používala litografii.