Neznámý autor - Zamyšlená

Akryl na plátně, 50x40 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

Neznámý autor
108194. Zamyšlená
Dražba ukončena:27.12.2023 23:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč
Chcete prodat podobný obraz?

500 Kč limit (27.12.2023 22:10:26) 5305