Olej na sololitu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Lust. Rámováno.
Pozn.: Autorský rám.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: Malíř, psychoterapeut. Profesním vzděláním technik, pod vlivem filosofických nauk se začal věnovat psychologii a práci s lidmi. Vedle toho se vyjadřuje také výtvarně – převážně olejomalbou.