Vlastimil Zábranský - Kalendář 2000

Kalendář, rozměry fotografií 42x30 cm. Signováno ručně Zábranský 1999.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1936 - 2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 150 000 Kč.

Vlastimil Zábranský
124411. Kalendář 2000
Zbývá:7 dnů, 20 hodin
Konec dražby:06.10.2024 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč