Viktor Přikryl Pirkhoff - Zátiší s kaktusy

Litografie, 32x31 cm. Signováno vpravo dole Viktor Přikryl. Číslováno 200/107. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Pasparta pošpiněna.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1875 – 1962
Malíř, grafik. Studoval malířství na vídeňské Akademii a poté na Academie Julian v Paříži. Působil jako profesor na malířské akademii v Curychu, pak žil v Paříži do 1. světové války a pak ve Vídni, v r. 1938 se vrátil do vlasti. Maloval obrazy krajin, zvířat, rostlin, portréty, akty, také karikatury.

Viktor Přikryl Pirkhoff
78183. Zátiší s kaktusy
Dražba ukončena:15.06.2022 21:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 07.06.2022 0:37:05 3600