Litografie, 32x31 cm. Signováno vpravo dole Viktor Přikryl. Číslováno 200/107. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Pasparta pošpiněna. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1875 – 1962
Malíř, grafik. Studoval malířství na vídeňské Akademii a poté na Academie Julian v Paříži. Působil jako profesor na malířské akademii v Curychu, pak žil v Paříži do 1. světové války a pak ve Vídni, v r. 1938 se vrátil do vlasti. Maloval obrazy krajin, zvířat, rostlin, portréty, akty, také karikatury.