Neznámý autor - Větrný mlýn s kravkami

Olej na plátně, 75x78 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

Neznámý autor
107880. Větrný mlýn s kravkami
Dražba ukončena:27.12.2023 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč
Chcete prodat podobný obraz?

500 Kč 18.12.2023 10:08:22 12105