Uvarov

303597. Lyžaři

popis: Akvarel, 22x38 cm, signováno vlevo dole Uvarov, rám, pasparta, zaskleno.

dražba ukončena: 13.02.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 13.02.2020 20:03:34 4118