Tadeusz Bartoš - Konvolut 2 modrotisků - Eva a Bez názvu

Modrotisky, 36x48 cm a 50x35 cm. Signovány a datovány tužkou. Volné listy.

o autorovi: 1970
Malíř, typograf. Vystudoval SOŠV na Hollarově náměstí a UJEP v Ústí nad Labem. Věnuje se grafické úpravě tiskovin, ilustracím, tvorbě logotypů, fotografii i volné výtvarné práci. Žije a tvoří v Praze.

114725. Konvolut 2 modrotisků - Eva a Bez názvu
Dražba ukončena:21.04.2024 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.04.2024 19:42:58 15258