středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Konvolut 2 romantických krajin

Olej na dřevě, oba 15x20 cm. Nesignovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
53604. Konvolut 2 romantických krajin
Dražba ukončena:16.12.2020 22:31:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (16.12.2020 22:26:22) 7090
500 Kč 13.12.2020 21:38:33 5572