Signováno nečitelně - Podobizna muže - Mimořádně zdobný dobový rám

Olej na dřevě, 16x12 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 30 cm

Signováno nečitelně
117662. Podobizna muže - Mimořádně zdobný dobový rám
Dražba ukončena:16.06.2024 20:00:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč