signatura nečitelná - V horách

Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

signatura nečitelná
84673. V horách
Dražba ukončena:25.09.2022 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.09.2022 19:40:29 2758