různí autoři - Konvolut 9 litografií - Polská města

Litografie, všechny cca 24x37 cm. Signovány. Volné listy vloženy v deskách.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
87000. Konvolut 9 litografií - Polská města
Dražba ukončena:07.12.2022 21:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 02.12.2022 18:40:31 11249