Rudolf Pilz,... - Konvolut 2 obrazů - Krajina s kopci a Stromy

Olejomalby, 33x49 cm a 37x53 cm. 1x signováno. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

86680. Konvolut 2 obrazů - Krajina s kopci a Stromy
Dražba ukončena:13.11.2022 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 03.11.2022 22:03:43 1526