Miroslav Rinke - Filmová diva - kvalitní dobový rám

Detail položky

Detail položky

Pastel, 65x56 cm. Signováno vpravo Miroslav Rinke 1940. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 80 cm

vydraženo
120462. Filmová diva - kvalitní dobový rám
Dražba ukončena:21.07.2024 21:15:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 400 Kč limit (21.07.2024 21:12:32) 8411
2 300 Kč 21.07.2024 21:12:33 4656
2 200 Kč limit (21.07.2024 21:04:02) 8411
2 100 Kč limit (21.07.2024 21:04:01) 4656
1 800 Kč limit (20.07.2024 19:20:38) 8411
1 700 Kč 20.07.2024 19:20:39 15875
1 600 Kč limit (19.07.2024 12:57:14) 8411
1 500 Kč 19.07.2024 12:57:15 1347
1 400 Kč limit (19.07.2024 12:57:00) 8411
1 300 Kč 19.07.2024 12:57:01 1347
1 200 Kč 19.07.2024 9:15:02 8411
1 100 Kč 18.07.2024 8:09:36 1347
1 000 Kč 18.07.2024 3:32:30 8411
900 Kč 17.07.2024 16:59:46 1347
800 Kč 17.07.2024 10:19:08 8411
700 Kč 15.07.2024 0:47:00 1347
600 Kč 14.07.2024 19:36:24 4656
500 Kč 12.07.2024 0:38:49 1347