Rako (Rakovník) - Mladík z venkova

Nejdelší strana: 36 cm

Keramika, průměr: 36 cm. Značeno Rako.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Rako (Rakovník)
124292. Mladík z venkova
Zbývá:9 dnů, 0 hodin
Konec dražby:29.09.2024 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč