Prusko 2. pol. 19. stol. - Kord pro diplomaty

Leptaná čepel, původní zlacení. Celková délka: 93 cm. Délka čepele: 75 cm.

Prusko 2. pol. 19. stol.
85604. Kord pro diplomaty
Dražba ukončena:16.11.2022 21:25:37
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:37 000 Kč