Progress - Pánské náramkové hodinky Progress, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 29,95 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu a osvědčení puncovního úřadu.

Automatický nátah, 25 kamenů. Zlato, korunka z obecného kovu. 60. - 70. léta 20. století. Běžné známky nošení.

Progress
113324. Pánské náramkové hodinky Progress, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 29,95 g
Dražba ukončena:03.04.2024 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč