monogramováno - Vynálezy

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Akvarel, 29x20 cm. Monogramováno vpravo dole. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

monogramováno
124286. Vynálezy
Zbývá:9 dnů, 0 hodin
Konec dražby:29.09.2024 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci