monogramováno VK - Abstrakce

Olej na plátně, 54x67 cm. Monogramováno vpravo dole VK 34. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 78 cm

monogramováno VK
116364. Abstrakce
Dražba ukončena:26.05.2024 20:11:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč