Miroslav Truksa - Setkání

Nejdelší strana: 60 cm

Kombinovaná technika, 51x35 cm. Signováno vlevo dole M. Truksa 41. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1918 - ?
Malíř, grafik. Studoval na ČVUT v Praze u C. Boudy a na VŠUP speciální školu pro užitou malbu a výtvarnou práci ve skle u J. Holečka. Specializoval se na knižní grafiku a ilustraci, ve volné tvorbě se zabýval především malbou. Byl členem Skupiny M57.

Miroslav Truksa
81641. Setkání
Dražba ukončena:17.07.2022 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.07.2022 15:44:00 831