Mikoláš Axmann - Kaktusy I

Olej na plátně, 100x100 cm. Signováno vpravo dole M. Ax 84. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Mikoláš Axmann
22599. Kaktusy I
Dražba ukončena:27.09.2018 18:44:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:36 000 Kč