Litografie, 32x48 cm. Signováno tužkou vpravo dole Šárovec. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: 1977
Malíř. Studoval na DAMU v Praze alternativní a loutkové divadlo a na VŠUP v Praze u P. Nešlehy, B. Jirků a S. Diviše. Věnuje se malbě.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč