Marie Ondrová - Koláčková - Znamení

Akvarel, 21x14 cm. Signováno vpravo dole Ondrová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1941
Malířka. Studovala na SUPŠ v Brně u profesorů Bruknera a Ranného. Věnuje se malbě.

Marie Ondrová - Koláčková
86888. Znamení
Dražba ukončena:27.11.2022 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 27.11.2022 12:47:39 11375