Akvarel, 21x14 cm. Signováno vpravo dole Ondrová. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 46 cm
o autorovi: 1941 Malířka. Studovala na SUPŠ v Brně u profesorů Bruknera a Ranného. Věnuje se malbě.