Mareš,... - Párové obrazy

Oleje na kartonu, 28x37 cm a 30x40 cm. 1x signováno Mareš. Nerámováno.

Pozn.: 1x malba poškozena.

84674. Párové obrazy
Dražba ukončena:25.09.2022 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 25.09.2022 19:40:26 2758