Ludmila Jiřincová, Petr Bezruč - Jen jedenkrát

Litografie, 13x8 cm. Signováno vpravo dole tužkou Ludmila Jiřincová. Číslováno 9/20. Litografie je součástí soukromého tisku od Petra Bezruče.

79936. Jen jedenkrát
Dražba ukončena:13.07.2022 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 13.07.2022 21:16:38 3585