Libor Šmejkal - Za zrcadlem - Muž

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole LŠ 24. Nerámováno.

Pozn.: Fotografie obrazu v interiéru zachycuje i druhé dílo Libora Šmejkala - Za zrcadlem - Žena, které je, pod jinou položkou, také v nabídce naší aukce.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

116808. Za zrcadlem - Muž
Dražba ukončena:12.06.2024 20:36:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč