Lev Šimák, Václav Hejna, Jaroslav Riedl, Vilém Wünsche,... - Konvolut 7 prací z období socialismu

Různé techniky (kombinovaná technika, kvaš, kresba uhlem, kresba tuší, perokresba, kvaš), od 22x15 cm do 34x46 cm. Většina signována. Datovány 1955, 1930, 1930  Volné listy.

108728. Konvolut 7 prací z období socialismu
Dražba ukončena:07.01.2024 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 03.01.2024 7:19:27 14383