Lemercier - Soubor 13 grafických listů: Dekorace na antických vázách

Litografie, od 43x57 cm po 55x78 cm. Tiskl Lemersier, Paříž 1878. Volné listy.

Pozn.: Okraje listů poškozeny.

Lemercier
35817. Soubor 13 grafických listů: Dekorace na antických vázách
Dražba ukončena:16.10.2019 20:16:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč