Ladislava Chlebdová - Cesta života I.

Kombinovaná technika, akryl na plátně, textura s pískem, 70x70 cm. Signováno vpravo dole Chlebdová. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělkyně.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1959, Svitavy
Absolventka Střední uměleckoprůmyslové školy v Brně. Malířčinu tvorbu významně ovlivnili Jindřich Štýrský a Toyen. Její strukturálně abstraktní malba vychází z toho, že námětem díla je subjektivně psychologická představa vychází z malířčiných vnitřních pohnutek, kde každá barva prodělala sama o sobě světelný proces dotvářející nezaměnitelný styl malby. Všechna díla proto mají osobitý a specifický rukopis.

154300. Cesta života I.
Zbývá:27 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:58:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč