Kōno Bairei - Kachoga

Dřevořez, 22x31 cm. Signováno. Papír podlepený na kartonu.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1844 – 1895
Japonský malíř, ilustrátor knih a učitel umění.

Kōno Bairei
88589. Kachoga
Dražba ukončena:22.01.2023 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 19.01.2023 10:12:43 11375