Josef Pokorný, 2x signováno nečitelně - Konvolut 3 obrazů

Olejomalby, od 27x51 cm do 35x51 cm. 1x signováno Pokorný Jos., 2x signováno nečitelně. 1x rám, sklo, 2x rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

84677. Konvolut 3 obrazů
Dražba ukončena:25.09.2022 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 22.09.2022 21:08:48 2430