Kombinovaná technika, 83x60 cm, signováno vpravo dole Dohnal 68, rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Současný majitel získal dílo přímo od autora.
o autorovi: 1912 - ? Malíř, grafik. Studoval AVU v Praze.