Josef Bergler - Dívka s knihou

Kresba, 26x36 cm. Signováno vlevo dole Bergler (ne vlastní rukou?). Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1753 – 1829
Rakouský grafik, od r. 1800 první ředitel pražské Akademie výtvarných umění.

21739. Dívka s knihou
Dražba ukončena:19.09.2018 19:05:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč