Kresba, 26x36 cm. Signováno vlevo dole Bergler (ne vlastní rukou?). Rám, sklo. Pozn.: Papír mírně poškozen.
o autorovi: 1753 – 1829 Rakouský grafik, od r. 1800 první ředitel pražské Akademie výtvarných umění.