Josef Bergler - Antická scéna

Kresba perem, 21x30 cm. Signováno vlevo dole Bergler Prag 1809. Pasparta.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1753 – 1829
Rakouský grafik, od r. 1800 první ředitel pražské Akademie výtvarných umění.

58026. Antická scéna
Dražba ukončena:14.04.2021 19:32:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč