Josef Bergler

58026. Antická scéna

popis: Kresba perem, 21x30 cm. Signováno vlevo dole Bergler Prag 1809. Pasparta.

Pozn.: Papír poškozen.

zbývá: 1 dnů, 3 hodin

konec dražby: 14.04.2021 19:31:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč