Jitka Kolínská - Loutky

Akvarel, 14x14 cm. Signováno vpravo dole Kolínská 82. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1930 - 1992
Narodila se v Praze. Studovala na Soukromé škole dekorativních umění J. Masáka, poté na pražské AVU u prof. Sychry a Pukla. Tvořila malby, kresby i grafiku, později se věnovala kombinovaným technikám.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč.

154066. Loutky
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:25:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč