Olej na sololitu, 22x23 cm. Signováno vpravo dole Jindřich Veselka. Rámováno.
Nejdelší strana: 37 cm
o autorovi: 1927-2004
Narodil se v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Nejedlého a Mináře, čestný rok u V. Pukla. Ve své tvorbě se zabýval užitou grafikou, poté především krajinomalbou, zátišími. Byl členem mnoha uměleckých spolků.