Jindřich Stehlík - Konvolut 4 prací

1x olejomalba, 3x kresba, od 20x16 cm 29x34 cm. Signovány J. Stehlík. 1x rámováno, 1x rám, sklo, 2x rám, pasparta, sklo,

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1905 – 1991

Jindřich Stehlík
84162. Konvolut 4 prací
Dražba ukončena:18.09.2022 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 18.09.2022 19:56:07 2758