Jaroslav Grus, Karel Svolinský, Viktor Stretti - Konvolut 3 litografií

Nejdelší strana: 42 cm

Litografie, od 11x14 cm do 15x22 cm. Všechny signovány tužkou. Pasparty, skla.

84509. Konvolut 3 litografií
Dražba ukončena:13.10.2022 22:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 13.10.2022 18:42:57 6147