J. Šrámek - Výlov Máchova jezera

Olej na plátně fixováném na kartonu, 66x83 cm. Signováno vpravo dole J. Šrámek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 105 cm

77314. Výlov Máchova jezera
Dražba ukončena:25.05.2022 23:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč