Olej na plátně, 25x30 cm. Signováno vpravo nahoře Hans Tiel. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 47 cm