H. Vogler - V parku - Kvalitní rám

Detail položky

Detail položky

Dobový tisk, 17x26 cm. Signováno vpravo dole v tisku H. Vogler. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 48 cm

vydraženo
108950. V parku - Kvalitní rám
Dražba ukončena:10.01.2024 22:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
500 Kč 10.01.2024 13:45:54 4285