MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Litografie, 22x28 cm, nesignováno, rám, zaskleno.
> zpět na aukční výsledky
Georg Grosz
15678. Návštěva
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
300 Kč
vydraženo za:
2 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 200 Kč
3391
2 100 Kč
limit (25.01.2018 17:58:22)
1331
2 000 Kč
3391
1 900 Kč
limit (25.01.2018 17:58:05)
1331
1 800 Kč
3391
1 700 Kč
limit (25.01.2018 15:34:36)
1331
1 600 Kč
3391
1 500 Kč
limit (25.01.2018 12:12:08)
1331
1 400 Kč
3391
1 300 Kč
limit (25.01.2018 12:11:42)
1331
1 200 Kč
3391
1 100 Kč
limit (24.01.2018 16:05:25)
1331
1 000 Kč
3391
900 Kč
1331
800 Kč
1011
700 Kč
1331
600 Kč
1011
500 Kč
1331
400 Kč
659
300 Kč
1331