Georg Grosz - Nachts

Litografie, 28x19 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Třicátý čtvrtý list z protiválečného litografického cyklu Ecce Homo.

22286. Nachts
Dražba ukončena:26.09.2018 18:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.09.2018 0:49:18 1331