Georg Grosz

22286. Nachts

popis: Litografie, 28x19 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Třicátý čtvrtý list z protiválečného litografického cyklu Ecce Homo.

dražba ukončena: 26.09.2018 18:13:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 14.09.2018 0:49:18 1331