Evropa konec 18. stol. - Perkusní pistole

Nejdelší strana: 16 cm

Dřevo, kov. Délka 16 cm. Značeno.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa konec 18. stol.
124431. Perkusní pistole
Zbývá:7 dnů, 20 hodin
Konec dražby:06.10.2024 20:22:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:800 Kč