Edgar Baran - Chalupy z Frenštátu

Akvarel,

Kvaš, 40x60 cm. Signováno vpravo dole O. Baran. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám poškozen. Vzadu štítek.

o autorovi: 1937 – 2011
Malíř, syn malíře Otokara Barana. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti obor grafika. Věnoval se technice akvarelu a kvašakvarelu. V krajinářské tvorbě čerpal náměty z Karvinska. Byl členem karvinské skupiny Parazol, později Klubu karvinských výtvarníků

Edgar Baran
307779. Chalupy z Frenštátu
Dražba ukončena:07.03.2021 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 05.03.2021 21:58:04 7461
500 Kč 05.03.2021 20:08:18 6277